Gunnar Widforss akvarell
2014-10-27
273260
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Fjällmotiv, signerad och daterad Widforss 1918, akvarell på papper, ca 31x48 cm