Silverskålar
2014-10-26
273259
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 4 st, silver, 1900-tal, delvis förgyllda insidor, höjd 5-5,5 cm, total vikt ca 617 g
Samtliga med inskription