Bengt Lindström färglitografi
2014-10-27
273179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 150/200, färglitografi, 71x53 cm