Rolf Hanson färgetsning

Rolf Hanson färgetsning
Rolf Hanson färgetsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

HANSON, Rolf (född 1953): Komposition, färgserigrafi, 1991, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 17/45, 115x96 cm bladstorlek 136x116 cm

273173

2014-11-14