Bord gjutjärn
2014-10-25
273128
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, 1900-tal, underrede och skiva i gjutjärn, svartmålat, höjd 71, diameter 85 cm
Ytslitage