Oscar Hullgren oljemålning marint motiv
2014-10-28
273102
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HULLGREN, Oscar (1869-1948): "Stormbyn", signerad Oscar Hullgren, olja på duk, 74x114 cm