C G Karlsson färglitografi
2014-10-28
273081
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson, numrerad 130/270, färglitografi, bladmått ca 63x47 cm
Marginal med obetydliga fläckar, kanter med obetydligt hanteringsslitage