Christo färgoffsetlitografi

Christo färgoffsetlitografi
Christo färgoffsetlitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

CHRISTO (född 1935): Wrapped Monument to Vittorio Emanuele, färgoffsetlitografi, 1975, signerad Christo H.C. bladstorlek 71x55,5 cm
Litteratur:
Schellmann 80

273047

2014-11-13