Peter Dahl färglitografi
2014-10-27
273042
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, 75x55 cm