Oljemålning Pelle Åberg
2014-10-28
273014
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): "Restaurante", signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 64x53 cm