Vaser cloisonné Japan
2014-11-01
273005
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 3 st., cloisonné, Japan, 1900-tal, med dekor av cirklar, höjd 12,5-15,5 cm
Obetydligt slitage