Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-10-27
272999
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med tjur, monogramsignerad , olja på duk, 90X116 cm