Skrivbordsstol Fritz Hansen
Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ, etikettmärkt Fritz Hansen 1997, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm
Slitage, repor
272993
2014-10-24