Skrivbordsstol Fritz Hansen

Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen
Skrivbordsstol Fritz Hansen

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ, etikettmärkt Fritz Hansen 1997, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm

Slitage, repor

272993

2014-10-24