Oidentifierat konstnär oljemålning
2014-10-28
272942
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Komposition föreställande diligens vid York-London-linjen i snötäckt landskap, delvis otydligt signerad Donal(?) Smith, ca 26x39 cm