Birger Birger Ericson olja
2014-10-27
272888
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Hotellrum i Malaga", signerad Birger, olja på pannå, 60x48 cm
Ytmärke