Gunnar Nordström olja
2014-10-27
272878
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Kajplats, signerad G Nordström, olja på pannå, 58x38 cm