Sigvar Bernadotte
2014-11-15
272845
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): Den ensamma tulpanen, signerad och daterad -89, krita, 36x25 cm