Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): Hässjor Jämtland, signerad och daterad A Genberg 1882, olja på duk, ca 73x98 cm
272828
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här