Bernhard Oscarsson oljemålning
2014-10-28
272814
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Hummerfisket förbereds, signerad Oscarsson, olja på duk, 54x45 cm