Kurt Jungstedt oljemålning
2014-11-15
272793
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): "Kornhamnstorg", signerad Jungstedt och daterad Okt 45, olja på pannå, 45x54,5 cm