Flaskställ silver 1800-tal
2014-10-25
272784
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLASKSTÄLL, silver, L. Larson & Co, Göteborg 1863, dekor av meanderslinga, diameter 10, höjd 6 cm, vikt ca 177 g
Bucklor, brättet något ojämnt