Oskar Bergman gouache fjällandskap
2014-10-30
272776
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Fjällandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1913, gouache, 24x35 cm