Stig Claesson oljemålning
2014-10-28
272768
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Lekande pojke, signerad och daterad S Claesson -67, blandteknik, ca 92x73 cm