Vas silver 1960-tal
2014-10-25
272762
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VAS, silver, GAB, Stockholm 1961, mynningskant med dekor av vågband i relief, höjd 18 cm, vikt ca 435 g
Bucklor