Stig Claesson offsettryck
2014-10-28
272747
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vy från Södermälarstrand mot Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -76, 179/300, offsettryck, ca 43x50 cm