Stig Claesson färglitografi
2014-10-28
272737
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Utsikt mot Skeppsholmen, signerad och daterad Stig Claesson -80, 316/375, färglitografi, ca 38x54 cm