Wolf Vostel blandteknik

Wolf Vostel blandteknik
Wolf Vostel blandteknik
Wolf Vostel blandteknik
Wolf Vostel blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

VOSTELL Wolf (Tyskland, 1932-1998): "Maya", signerad och daterad 86, blandteknik på papper, 73x102 cm,
Proveniens:
Galerie Baecker, Köln

272733

2014-11-13