Olle Nordberg oljemålning
2014-10-28
272730
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1966): Högdragen herre, signerad och daterad Olle Nordberg-48, olja på pannå, ca 29x19 cm