Oidentifierad konstnär blandteknik
2014-10-27
272673
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsvy, signerad och daterad Arthur Schloss Juli 1905, blandteknik, motivmått ca 52x50 cm