Oidentifierad konstnär olja
2014-10-24
272666
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Polen, otydligt signerad W Mazurowski, olja på pannå, ca 28x46 cm