Gräddkanna 1800-tal
2014-10-23
272662
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, sterlingsilver, oidentifierad mästarstämpel, WG / JL, London 1894, höjd ca 10 cm, vikt ca 190 g
Liv med monogramgravyr, en kulfot med äldre lagning