Senapskar sked England
2014-10-23
272657
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SENAPSKAR, sterlingsilver, England, genombruten dekor, insats i blått glas, fragmentariska stämplar, höjd ca 7,5 cm, SALTSKED, sterlingsilver, 1800-tal, England, sterlingsilver, oidentifierade stämplar, längd ca 10 cm, vikt exklusive insats ca 95 g