Roland Svensson litografi
2014-11-16
272643
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910): Skärgårdssmotiv, signerad Roland S, numrerad 289/360, färglitografi, ca 24x48 cm