Bruno Mathsson fåtölj Mina
2014-11-15
272622
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, "Mina", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft, skiktlimmad bok, klädsel i svart skinn, brännmärkt Bruno Mathsson design Made in Sweden
Slitage, skinnklädsel med fläckar