Sockerruska
2014-10-23
272621
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOCKERRUSKA, sterlingsilver, London 1900-talets första hälft, höjd ca 25,5, vikt ca 375 g
Lockknopp med slitage, fläckar