A Group of Bronze Figurines
2014-10-24
272620
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINGRUPP, brons, Mingstil, 1800-tal, man med 2 barn, monterad på sockel, höjd ca 26 cm
PROVENIENS: En svensk privatsamling från "Apoteksgården" i Karlstad
Senare sockel