Ulf Gripenholm färglitografi
2014-10-27
272599
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Samtal, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 1983, färglitografi, provtryck, 50x74 cm