Handmålad ljuskrona
2014-10-26
272578
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, böhmiskt glas, handmålad, dekor av blommor och förgylld bård, med prismor, höjd ca 90, diameter 70 cm
Enstaka smärre nagg