Jakob Kulle oljemålning
2014-10-26
272557
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KULLE, Jakob (1838-1898): Interiör med kvinnor, signerad och daterad J Kulle, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 23x29 cm
Ytskador