Sam Uhrdin oljemålning
2014-10-26
272534
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UHRDIN, Sam (1886-1964): Läsande modell, signerad och daterad Sam Uhrdin 26, olja på duk, 55x46 cm