Golvlampa Glössner & Co
2014-10-23
272456
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1940/50-tal, Glössner & Co, fot i mässing och delvis vitlackerad, kupa i blästrad dekor av kvinnoansikte, matterad innerkupa, höjd ca ca175 cm
Smärre slitage och nagg