Byrå 1800-tal
2014-10-22
272410
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd 74, 106x45 cm
Omarbetad