Jan Stenvinkel
2014-10-28
272388
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STENVINKEL, Jan (1933-1989): Sjömärke, signerad Stenvikel, 36/115, färglitografi, bladmått ca 56x75 cm
Smärre veck