Greta Gerell oljemålning
2014-10-26
272382
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): Gumma med käpp, signerad Gerell, olja på pannå, 60x49 cm,
PROVENIENS: Pianisten Jan Eyron