Kinesisk målning poet
2014-10-23
272370
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Poet i landskap", ej signerad, tusch och akvarell, 19x39 cm