Shephard Fairey färgoffsetlitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

FAIREY, Shepard (född USA 1970) "Legislative influence for sale", färgoffsetlitografi, signerad och numrerad 188/450, ca 59,5x44 cm

Hörnveck, oramad

272363

2014-11-13