Shepheard Fairey färgoffsetlitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

FAIREY, Shepard (född USA 1970) "Paint it black", färgoffsetlitografi, signerad och numrerad 443/450, ca 59,5x44 cm

Hörnveck, oramad

272361

2014-11-13