Oidentifierad konstnär akvarell
2014-10-26
272353
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Venedig, akvarell, bär signatur, 37x53 cm