Jan Håfström oljemålning

Jan Håfström oljemålning
Jan Håfström oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1990, objekt, olja på träkonstruktion, 179,5x100x20cm.

272336

2014-11-13