Anton Pantiño blandteknik

Anton Pantiño blandteknik
Anton Pantiño blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

PANTIÑO, Anton (Spanien, född 1957): Ciudad, signerad och daterad på baksidan Anton Patiño 1988, blandteknik på duk, 114x114 cm
Signed and dated verso, mixed media on canvas

Proveniens:
Galeria Miguel Marcos, Zaragoza
Utställd:
Contaminated territory, Galeria Miguel Marcos, Zaragoza 1988, avbildad i utställningskatalogen sidan 35

272295

2014-11-13